14.06. 2007 výjezd na Grossglockner        Honda Deauville NTV 700
 
  Vítám Vás      
    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Náklady
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Odkazy
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv

TOPlist

 

02. 09. 06  Výlet do Lužan na motopárty

Vyjeli jsme v 12.hod. vrátili  20,00 hod. 
Najeli jsme celkem 215km.

    

Na  tuto akci jsem se docela těšil, a na fotkách vidíte jak situace vypadala, když jsme přijeli. Vzhledem k pozdější době našeho příjezdu se jelo  se jelo rovnou na vyjížďku, proto jsme na začátek nezajížděli do areálu kempu. Na fotkách je vidět pouze nepatrná část účastníků,která přijela stejně pozdě jako my, převážná většina jich byla v kempu.

    

Po vyjížďce jsme zajeli do kempu a dali si něco k pití ve stanu. Mimochodem docela dobré zařízení i když počasí na akci skutečně přálo.

Mašinu jsme zaparkovali u popelnic a šli se podívat na kaskadérskou ukázku. Konala se na příjezdové cestě, a nemyslím si, že jsem přeopatrný, ale byli chvíle kdy jsem měl trochu obavy.Jet mezi špalírem diváků po zadním kole víc než 100km/h vyžaduje kus odvahy. Přišlo mě, že ukázky jsou z hlediska bezpečnosti  dost na "doraz". Ale je to subjektivní pocit, účinkující jistě věděl co dělá.

Moc fotit nešlo, musel bych vkročit do jízdní dráhy a proč se nepřiznat, moc se mě tam nechtělo. To co je foceno, je naslepo s vystrčeným foťákem. Příště, pokud se na sraz dostanu, se připravím lépe vezmu jinou techniku a snad budou fotky lepší.

 

Několik záběrů ze soutěže, "kolik se nás narovná na motocykl. nejsem si jist, ale mám pocit, že se na motorku vešlo se  asi 5lidi.

 

Soutěž   motorek.

Samozřejmě nechybělo trochu erotiky v podání soutěžících o vytvoření nejdelšího hada z oblečení. Taková pěkná kulturní vložka -:))

Odjížděli  jsem relativně brzo a já se pachtím se sedlem, které jsem nemohl sundat a měl jsem pod ním fixované lanko s přilbama.
    

Závěr: počasí nám opět  přálo, celkově mě sraz nijak nenadchl, čekal jsem větší zastoupení motorkářských firem. Myslím oblečení, příslušenství ap. . Vyjížďky jsme se zúčastnili krátce, musel jsem pro benzín a moc mě nebavilo jet dlouhé úseky za jedna a místy přes spojku. Možná později bylo vše jinak, ale to nemohu posoudit. Areál kempu byl na akci připraven, na občerstvení se nestali fronty a bylo jej dost včetně různých jídel. Bezchybné bylo kaskadérské vystoupení, perfektní byli i moderátoři. Možná, že bych měl na akci jiný názor, kdybych nemusel brzo odjet a třeba si i dát nějaký alkohol. Co se mě líbilo, bylo chování účastníků, vesměs velice přátelské. Takže, i když v úvodu píši, že jsem nebyl nadchnut, letos pojedeme asi opět -:))